ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Krem duarsh i koncentruar me qumësht dhie 50 ml

600 ALL

Linja :

Quantity
Category:

Formulë pa gluten, ushqyes dhe lipide intensivisht, koncentrat i qumështit të dhisë pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë me tendencë për plasaritje •Përmban proteina të qumështit të dhisë. •Rregullon funksionet e barrierës mbrojtëse të lëkurës. •Siguron hidratim intensiv, ushqen dhe forcon lëkurën. •Shkëlqen pikat e pigmentimit. •Zbarkon tonin e lëkurës. UDHËZIMET: Masazhoni një sasi të vogël kremi në duar dhe lëreni derisa të përthithet. Përdoreni aq shpesh sa është e nevojshme.