ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Krem sysh me qumësht dhie 15 ml

590 ALL

Linja :

Quantity

95% perberesve me origjinë natyrale, formulë hidratuese dhe e lehtë pa gluten. Krem për sytë me qumësht dhie pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe të prirur ndaj rrudhave. •Hidraton, tonifikon dhe shtrëngon në mënyrë delikate lëkurën. •Parandalon në mënyrë efektive humbjen e qëndrueshmërisë. •Ushqen dhe zbut dukshëm rrudhat e vogla. Përbërësit kryesorë: kompleksi i përbërësve të qumështit të dhisë, vitaminat A dhe E, provitamina B5 (Dpanthenol). UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën poshtë syve dhe lëreni derisa të përthithet. Përdoreni me produkte të tjera të linjës së qumështit të dhisë.

Description

95% perberesve me origjinë natyrale, formulë hidratuese dhe e lehtë pa gluten. Krem për sytë me qumësht dhie pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe të prirur ndaj rrudhave. •Hidraton, tonifikon dhe shtrëngon në mënyrë delikate lëkurën. •Parandalon në mënyrë efektive humbjen e qëndrueshmërisë. •Ushqen dhe zbut dukshëm rrudhat e vogla. Përbërësit kryesorë: kompleksi i përbërësve të qumështit të dhisë, vitaminat A dhe E, provitamina B5 (Dpanthenol). UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën poshtë syve dhe lëreni derisa të përthithet. Përdoreni me produkte të tjera të linjës së qumështit të dhisë.