ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Maskë për fytyrën me mjaltë manuka

149 ALL

Linja :

Formati:

Quantity

Maskë për fytyrën me mjaltë manuka.Formulë pa gluten, hidratuese dhe pa vaj, pa mikroplastikë Maskë transparente për fytyrën me konsistencë mjalti.