ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Maske per floket me qumesht dhie

490 ALL

Linja :

Quantity

Maske per floket me qumesht dhie, 98% origjinë natyrale .Maskë për forcimin e flokëve me qumësht dhie, pa gluten, pa mikroplastikë për flokë të thatë dhe pa shkelqim.