ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Maske per fytyre te yndyrshme me MICROBIOME

149 ALL

Linja :

Formati:

Quantity

Maskë për fytyrën me mikrobiom për lëkurë të yndyrshme, 99% e përbërësve me origjine natyrale, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe pa vaj, Microbiome pa mikroplastikë, mbështet ekuilibrin për integritetin e barrierës së lëkurës.