ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Maskë qetësuese për fytyrën me argjilë

99 ALL

Linja :

Formati:

Quantity

Maskë qetësuese për fytyrën me argjilë, 95% perberes me origjine natyrale.Formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe ushqyese, pa mikroplastikë.