ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Shampo & xhel dushi me vanila per femije

490 ALL

Quantity
Categories: ,

5% perberesve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë
Formulë delikate dyfunksionale me D-panthenol dhe agjentë të butë kondicioner.
Pastron lëkurën dhe kujdeset për flokët e fëmijëve.
Testuar nga fëmijët mbi 3 vjeç.
UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël shampo, shpërndajeni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur dhe masazhoni derisa të krijohet shkumë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Përdorni një sasi të vogël për larje. Vetëm për përdorim të jashtëm.