ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Vaj masazhues per anti-celulit

1190 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Vaj masazhues per anti-celulit BALTIC HOME SPA,Formula vegane, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë Forcon dhe e bën epidermën më elastike dhe të lëmuar.