ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Vaj per larjen e fytyres me alga

990 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Vaj për larjen e fytyrës gdanskin me alga, formula vegane, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë Pastron butësisht lëkurën dhe heq make-up.

Read more