PRODUKTET

Krem dite spf20 me qumesht dhie 50ml

Krem dite me qumësht dhie spf 20 50 ml pa gluten, formulë ushqyese dhe e lehtë. krem ​​dite me koncentrim të qumështit të dhisë pa mikroplastikë SPF 20 •Përmban filtra UVA + UVB, duke ofruar mbrojtje mesatare. •Zbut, hidraton dhe ushqen epidermën. •Rikthen pamjen natyrale dhe të shëndetshme. •E përkryer për të gjitha stinët. •Rekomandohet si bazë make-up-i. UDHËZIMET: Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, lyeni me delikatesë. Shmangni zonën e syve. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k

Linja GOAT'S MILK LINE
Formati 50ml

790 L

Produkte te Ngjashme