PRODUKTET

Krem nate per fytyren me qumesht dhie

Krem nate per fytyren me qumesht dhie,95% origjinë natyrale ,formula ushqyese dhe lipide pa gluten, krem nate me qumësht dhie pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe të prirur ndaj rrudhave.
Plotëson deficitin e substancave ushqyese natyrale.
•Duke forcuar shtresën lipidike natyrale mbron lëkurën nga dehidratimi. •Rrit rigjallërimin e lëkurës dhe zbut rrudhat e vogla. •Hidraton dhe forcon në mënyrë efektive lëkurën. Përbërësit kryesorë: kompleksi i përbërësve të qumështit të dhisë, vitamina A dhe E. UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël kremi dhe lëmoni atë me një lëvizje delikate rrahjeje. Shmangni zonën e syve. Përdoreni me produkte të tjera Ziaja Goat’s Milk Line.

Linja GOAT'S MILK LINE
Formati 50ml

590 L

Produkte te Ngjashme