PRODUKTET

Krem nate kunder rrudhave Jasmine 50ml

Krem nate jasemini kundër rrudhave 50 ml indeks i përbërësve me origjinë natyrale 95%, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe ushqyese, Emulsion pa mikroplastikë me konsistencë të pasur për kujdesin e përditshëm të fytyrës. Rekomandohet për lëkurën e pjekur 50+. • Forcon në mënyrë perfekte lëkurën dhe parandalon humbjen e elasticitetit. • Parandalon dobësimin e lëkurës, zbut rrudhat. • Shkëlqen njollat ​​e pigmentimit dhe barazon tonin e lëkurës. UDHËZIME: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë dhe futeni në mënyrë delikate. Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Formati 50ml
Linja Jasmine Line

890 L

Produkte te Ngjashme