PRODUKTET

Maske per fytyre te yndyrshme me MICROBIOME

Maskë për fytyrën me mikrobiom për lëkurë të yndyrshme, 99% e përbërësve me origjine natyrale, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe pa vaj, Microbiome pa mikroplastikë, mbështet ekuilibrin për integritetin e barrierës së lëkurës.
Ngushton poret, hidraton dhe zbut lëkurën. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë të pastruar dhe të thatë. Shmangni zonën e syve. Lëreni derisa të përthithet plotësisht, më pas aplikoni kremin e natës. Për përdorim të përditshëm.

Linja MASKE FYTYRE
Formati 7ml

149 L

Produkte te Ngjashme