ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Mikro-skrab silicor me qumësht dhie 75 ml

790 ALL

Linja :

Quantity

90% perberesve me origjinë natyrale, pa gluten, pa mikroplastikë Eksfolon butësisht dhe zbut lëkurën duke e lënë të këndshme në prekje. UDHËZIMET: Aplikojeni në fytyrën e lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Shmangni zonën e syve. Përdoreni 2-3 herë në javë ose sa herë të jetë e nevojshme.