PRODUKTET

Maskë me mjaltë luleradhiqe

Maskë me mjaltë luleradhiqe pa gluten, formulë hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Zbut, hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës

UDHËZIME:
Aplikojeni maskën në mënyrë të barabartë në një fytyrë të pastër dhe të thatë.
Shmangni zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 10-15 minuta.
Shpëlajeni me ujë të vakët.
Mund të përdoret çdo ditë.

Linja MASKE FYTYRE
Formati 7ml

149 L

Produkte te Ngjashme