PRODUKTET

Nxirres pas dielli SUN 200ml

Nxirres pas diellit 200ml indeksi i përbërësve me origjinës natyrale 90%, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Locion për zgjatjen e nxirjes pas diellit për çdo lloj lëkure pas ekspozimit në diell ose solariumit. Ofron një nivel adekuat hidratimi. Ushqen lëkurën. Qetëson irritimet. UDHËZIME: Pas ekspozimit në diell shpërndani një sasi të vogël të locionit në mënyrë të barabartë mbi lëkurë. Lani duart tërësisht. Shmangni kontaktin me rrobat derisa produkti të përthithet plotësisht. Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Formati 200ml
Linja SUN LINE

990 L

Produkte te Ngjashme