PRODUKTET

Locion mbrojtes me spf20 SUN 150ml

Locion mbrojtes per trupin spf 20 150ml  Formulë vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Losion dielli rezistent ndaj ujit për fytyrën dhe trupin. Mbron nga rrezet e dëmshme UV, edhe gjatë larjes. Hidraton dhe zvogëlon rrezikun e acarimit të lëkurës. UDHËZIME: Aplikoni një shtresë të trashë mbi lëkurën e ekspozuar 15 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni shpesh ndërsa bëni banja dielli, veçanërisht pas notit, fshirjes me peshqir ose djersitjes. Shmangni kontaktin me sytë dhe rrobat. Ekspozimi i tepërt i diellit mund të shkaktojë rrezik për shëndetin. Produkti nuk garanton mbrojtje 100% ndaj rrezeve UV.  Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Formati 150ml
Linja SUN LINE

1590 L

Produkte te Ngjashme