ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Serum per trupin BALTIC HOME SPA VITALITY

1500 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Baltic home spa vitality serum hidratues trupi 400 ml
indeksi i origjinës natyrale 92%, vegan, pa gluten, formula krem-xhel, pa mikroplastikë
mosha 17+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, normale
Serum trupi hialuronik me formulë të lehtë freskuese dhe energjike. Hidraton, zbut dhe
i jep lëkurës elasticitet. Ka aromë të këndshme.
UDHËZIMET: Masazhojeni butësisht në lëkurë dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.