ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Serum hidratues per trupin BALTIC HOME SPA FIT

1500 ALL

Linja :

Quantity

Serum hidratues për trupin baltic home spa fit 400 ml
95% i perberesve me origjinë natyrore , vegan, formulë pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, mikroplastike-falas
I pasuruar me silikon dhe acid alginik, zbut dukshëm. Ka aromë të këndshme. E përkryer për të përdorni për aplikime spa në shtëpi.
UDHËZIMET: Masazhojeni butësisht në lëkurë dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.