PRODUKTET

Tonik per fytyren Vitamin C.B3 190ml

Tonik per fytyren Vitamin C.B3 190 ml
Përbërës me origjinë natyrale 95%, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë
mosha 20+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, pika pigmentuese, e pjekur, e prirur për rrudha, e yndyrshme,
kombinim, normal
Për të gjitha llojet e lëkurës. Njëtrajtëson tonin e lëkurës dhe pastron epidermën.
UDHËZIME: Aplikojeni në një copë pambuku, pastroni lëkurën, duke shmangur zonën e syve. Rekomanduar
për përdorim të përditshëm, para dhe pas make up-it.

Formati 190ml
Linja Vitamin C.B3

690 L

Produkte te Ngjashme