PRODUKTET

Xhel lares me manuka tree 200 ml

Xhel lares me manuka tree,Vegan, pa gluten, pa mikroplastikë Për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar. Pastron në mënyrë perfekte lëkurën. Qetëson irritimet dhe skuqjen e lëkurës.
UDHËZIMET: Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë dhe dekolte të lagur, masazhoni me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni. Shmangni zonën e syve. MB MB: Given By Nature Ltd, 14 New Oak Road, N2 8LN.

Linja MANUKA TREE LINE
Formati 200ml

570 L

Produkte te Ngjashme