ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Krem dite per fytyre me qumesht dhie

590 ALL

Linja :

Formati:

Quantity

Krem dite per fytyre me qumesht dhie.Formulë hidratuese dhe e lehtë, krem dite hidratues me qumësht dhie pa mikroplastikë për lëkurë të thatë dhe të prirur ndaj rrudhave