ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Scrub per buzet me shalqi 12ml

590 ALL

Quantity

Scrub buzësh me lëng shalqiri 12 ml
Formula vegane, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë
mosha 6+
Skrub buzësh me shalqi me teksturë të trashë dhe të pasur. Eksfolion buzët e plasaritura dhe
zbut. Për përdorim të jashtëm.
UDHËZIME: Aplikoni një sasi të vogël scrub në buzët e pastruara. Masazhojeni butësisht. Hiq
teprica me një pambuku.Importues: DaEs Selfcare sh.p.k