PRODUKTET

Scrub per buzet me shalqi 12ml

Scrub buzësh me lëng shalqiri 12 ml
Formula vegane, pa gluten, pa ujë, pa mikroplastikë
mosha 6+
Skrub buzësh me shalqi me teksturë të trashë dhe të pasur. Eksfolion buzët e plasaritura dhe
zbut. Për përdorim të jashtëm.
UDHËZIME: Aplikoni një sasi të vogël scrub në buzët e pastruara. Masazhojeni butësisht. Hiq
teprica me një pambuku.Importues: DaEs Selfcare sh.p.k

590 L

Produkte te Ngjashme