ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Deodorant elegance 60ml

590 ALL

Formati:

Linja :

Quantity
Categories: ,

Deodorant elegance kremoz kundër djersës 60 ml vegan, pa gluten, pa mikroplastikë dhe pa alkool. Redukton djersitjen. Neutralizon erën e djersës. UDHËZIMET: Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë në zonën e sqetullës. Lëreni derisa të përthithet. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k