ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Locion trupi nxirres, ushqyes dhe hidratues me cupuacu

890 ALL

Linja :

Formati:

Quantity
Categories: ,

Locion trupi nxirres, ushqyes dhe hidrCupuacu pa mikroplastikë me gjalpë cupuacu dhe karite që kanë veti rigjeneruese dhe hidratuese, forcojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe forcojnë lëkurën. Vajrat e arrës braziliane dhe makadamisë zbutin dhe lëmojnë epidermën. Jep nxirje delikate dhe delikate. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë duke përdorur më pak locion rreth bërrylave dhe gjunjëve. Lani duart pas aplikimit. Shmangni kontaktin me rrobat derisa locioni të përthithet plotësisht. Nxirja shfaqet pas 3-4 orësh. Përdoreni çdo ditë derisa të keni arritur nxirjen e dëshiruar.