ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Gjalp trupi me qumesht dhie 200ml

990 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Gjalp trupi me qumësht dhie 200 ml 95% përbërës me origjinë natyrale, pa gluten, pa mikroplastikë. OMEGA 3, OMEGA 6, VITAMINA E. Plotëson deficitin e lipideve, rrit dukshëm elasticitetin dhe butësinë e epidermës. UDHËZIMET: Aplikoni një shtresë të trashë gjalpë trupi mbi lëkurë të pastër dhe lëreni derisa të përthithet. Vetëm për përdorim të jashtëm. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k