ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Xhel dushi Goat’s milk

450 ALL

Linja :

Quantity
SKU: 1 Categories: ,

95% e perberesve me origjinë natyrore, pa gluten, pa mikroplastikë
Përmban kompleks proteinash të qumështit të dhisë, D-panthenol dhe pastrues delikate të bimëve
origjinën. Pastron butësisht lëkurën. Hidraton intensivisht.
UDHËZIME: Masazhojeni lëkurën derisa të shfaqet shkuma. Shpëlajeni me kujdes.