ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Xhel dushi BALTIC HOME SPA WELLNESS

800 ALL

Linja :

Quantity
Categories: ,

95% i perberesve me origjinë natyrore, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë
Xhel dushi me kokos dhe bajame. Pastron butësisht dhe kujdeset për mikrobiomën e lëkurës.
Përmban përbërës kondicioner me origjinë bimore: vaj bajame, glukozide kokosi.
UDHËZIME: Aplikojeni xhelin në lëkurë të lagur, lani dhe shpëlaje.