PRODUKTET

Krem dite për zbardhim të lekurës gdanskin spf 15 50 ml

Formulë pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Hidraton në mënyrë efektive lëkurën. Rigjeneron barrierën natyrale të lëkurës dhe redukton humbjen transepidermale të ujit. Zbut rrudhat dhe mbron nga fotoplakja. Ofron efektin e lëkurës së ndriçuar, rrezatuese dhe me pamje të freskët. Përbërësit kryesorë: kolagjen, everlasting, horehound, hisop uji, minerale, filtra fotostabile UVA dhe UVB. UDHËZIME: Aplikojeni kremin në fytyrë dhe qafë dhe lëmoni me lëvizje të buta. Për të rritur efektin hidratues, përdorni me serumin e fytyrës GdanSkin.

Linja GDANSKIN
Formati 50ml

890 L

Produkte te Ngjashme