ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Krem per duart dhe thonjte me qumesht dhie 80ml

890 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Krem për duar dhe thonj me qumësht dhie 80 ml, 90% përbërës me origjinë natyrale, formulë pa gluten, hidratuese dhe ushqyese, pa mikroplastikë. Ofron hidratim intensiv dhe e bën lëkurën më të elastike. Punon për të rigjallëruar epidermën dhe zbut lëkurën e ashpër. UDHËZIME: Masazhoni një sasi të vogël kremi në duar. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k