PRODUKTET

Xhel dushi me arre kokosi

Xhel dushi me arre kokosi,95% përbërës me origjinë natyrale 95%, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë.
Përmban lipide kokosi të pasura me omega 3 & omega 6 dhe D-panthenol. Hidraton, zbut dhe zbut lëkurën. UDHËZIMET: Aplikojeni në lëkurë dhe shpëlajeni.

Linja COCONUT LINE
Formati 500ml

490 L

Produkte te Ngjashme