ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Krem zbutës për këmbët 50ml

400 ALL

Formati:

Linja :

Quantity
Categories: ,

Krem zbutës për këmbët 50 ml
Formulë pa gluten, ushqyes dhe lipide, pa mikroplastikë.
Mosha 17+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, normale
Në mënyrë perfekte zbut dhe rikthen butësinë e lëkurës.
Parandalon tharjen e tepërt dhe rigjeneron intensivisht.
Përmban vaj ulliri dhe vaj luledielli. I përshtatshëm edhe për diabetikët.
UDHËZIMET: Aplikojeni 1 deri në 2 herë në ditë në këmbë të pastra dhe të thata.