ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Ziaja men 2 në 1 xhel dushi+shampo 300 ml

590 ALL

Linja :

Quantity

95% perberesve me origjinë natyrale,, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë Xhel dushi dhe shampo energjike me alantoinë qetësuese dhe komplekse vitaminash forcuese. Lan dhe kujdeset në mënyrë efektive për trupin dhe flokët, jep ndjesinë e freskisë. UDHËZIMET: Aplikojeni në trup dhe flokë të lagur. Shpëlajeni me ujë të vakët.