ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Larës i zonave intime kremoz me acid hialuronik 500 ml

790 ALL

Linja :

Quantity

95% perberesve me origjinë natyrale, përbërës vegan, pa gluten, pa mikroplastikë. Pastron butësisht dhe siguron një ndjenjë freskie të qëndrueshme. UDHËZIME: Përdorni një sasi të vogël për larjen e përditshme. Shpëlajeni me kujdes