ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Xhel larës i zonave intime me kamomil 200 ml

790 ALL

Linja :

Quantity

95% perberesve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë i zhvilluar në bashkëpunim me gjinekologët acid laktik, provitamin B5 (D-panthenol) Xhel i butë larës për zonën intime. Ekstrakti i kamomilit ofron përfitime qetësuese për mukozën. Provitamina B5 hidraton dhe mbron mukozën. Acidi laktik ndihmon në përmirësimin e florës natyrore bakteriale dhe në ruajtjen e ekuilibrit fiziologjik të pH. Rekomandohet sidomos gjatë shtatzënisë. UDHËZIME: Përdorni një sasi të vogël për kujdesin ditor. Shpëlajeni me kujdes. Pa sapun.