ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

XHEL LARES PER ZONAT INTIME NATYRAL CARE

900 ALL

Quantity

XHEL LARES PER ZONAT INTIME NATYRAL CARE
400 ml 99% perberesve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë
mosha 3+ vjec. Pastron butësisht, freskon dhe kujdeset për lëkurën delikate. Nuk ndikon në pH natyral të zonë intime.
UDHËZIME: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në duart tuaja të lagura me ujë. Shpëlajeni tërësisht pas larjes. E pershtatshme edhe per vajza mbi 3 vjec.