ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Xhel lares per zonat intime me dandelion 500ml

790 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Xhel për larje te zonave intime me dandelion 500 ml, 96% përbërës me origjinë natyrale,, vegan, pa gluten, pa mikroplastikë. Xhel i butë larës për zonën intime, i rekomanduar veçanërisht për femrat e reja. Ekstrakti i luleradhiqes ka veti të shkëlqyera qetësuese. Provitamina B5 hidraton dhe mbron mukozën. Acidi laktik ndihmon në përmirësimin e florës natyrore bakteriale dhe në ruajtjen e ekuilibrit të duhur të pH. UDHËZIME: Përdorni një sasi të vogël për kujdesin ditor. Shpëlajeni me kujdes. Pa sapun.Importues: DaEs Selfcare sh.p.k