PRODUKTET

Krem nxirres per fytyren 50ml

Krem nxirres per fytyren 50ml  indeks i përbërësve origjine natyrale 95%, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehte, pa mikroplastike. Krem i lehte per lekuren  te lodhur. I jep lëkurës një shkëlqim të rrezitur me pamje natyrale pa ekspozim ndaj rrezeve të dëmshme të diellit. VEPRIMI: Hidraton intensivisht epidermën dhe parandalon lëkurën nga dehidratimi. Rigjallëron në mënyrë perfekte, ushqen dhe zbut epidermën. Parandalon simptomat e lodhjes. Përbërësit kryesorë: ekstrakt i arrës dhe qelibarit, vitaminë E, provitaminë B5. UDHËZIME: Aplikoni një sasi të vogël kremi dhe lëmoni atë në mënyrë të barabartë mbi lëkurë duke shmangur vetullat, vijën e flokëve dhe zonën e syve. Lani duart menjëherë pas çdo aplikimi. Shmangni kontaktin me veshjet derisa të thahen. Rrezja shfaqet pas 3 deri në 4 orë. Importues:DaEs Selfcare sh.p.k
Formati 50ml
Linja SUN LINE

590 L

Produkte te Ngjashme