PRODUKTET

Maskë e zezë për fytyrën jeju 50 ml

Vegan, pa gluten, formula xhel, linja Jeju pa mikroplastikë e krijuar për nevoja të veçanta të lëkurës së re. Ndihmon për të hequr qafe defektet e lëkurës. Rifreskon lëkurën, qetëson irritimin dhe skuqjen. Përmban përbërës aktivë me origjinë bimore. Notat e frutave dhe bimëve ofrojnë aromë të këndshme në lëkurë. Krijoni kujdesin tuaj për jeju. Pastron poret, largon papastërtitë dhe sebumin e tepërt. Zbut, hidraton dhe freskon lëkurën. Përbërësit kryesorë: vaj kamelie, ekstrakt cistus, brahmi, betainë. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë. Shmangni zonën e syve. Pas 10-15 minutash hiqeni maskën me pambuk dhe pastroni butësisht lëkurën me ujë të vakët. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Linja JEJU

690 L

Produkte te Ngjashme