PRODUKTET

Maskë për fytyrën me mjaltë manuka

Maskë për fytyrën me mjaltë manuka.Formulë pa gluten, hidratuese dhe pa vaj, pa mikroplastikë Maskë transparente për fytyrën me konsistencë mjalti.
Pastron, hidraton dhe zbut lëkurën. UDHËZIME: Aplikojeni maskën në mënyrë të barabartë në një fytyrë të pastër dhe të thatë. Shmangni zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët. Mund të përdoret çdo ditë.

Linja MASKE FYTYRE
Formati 7ml

149 L

Produkte te Ngjashme