PRODUKTET

Scrub eksfoliues per fytyren dhe qafen me qumesht dhie 75ml

Scrub me enzima e lëvozhgës së qumështit të dhisë për fytyrën dhe qafën 75 ml indeksi i origjinës natyrale 90%, formula hidratuese dhe e lehtë pa gluten, pa mikroplastikë Eksfolon butësisht lëkurën. Zbut, hidraton dhe zbut në mënyrë perfekte lëkurën. UDHËZIMET: Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë të pastruar. Shmangni zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të vakët pas 5-10 minutash ose lyeni butësisht lëvozhgën e pathithur. Rekomandohet për kujdesin e natës. Importues: DaEs Selfcare sh.p.k

Formati 75ml
Linja GOAT'S MILK LINE

890 L

Produkte te Ngjashme