PRODUKTET

Fondatine me ton natyral JEJU

Formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, linja Jeju pa mikroplastikë e krijuar për nevoja të veçanta të lëkurës së re. Ndihmon për të hequr qafe defektet e lëkurës. Rifreskon lëkurën, qetëson irritimin dhe skuqjen. Përmban përbërës aktivë me origjinë bimore. Notat e frutave dhe bimëve ofrojnë aromë të këndshme në lëkurë. Krijoni kujdesin tuaj për jeju. Ofron pamjen e lëkurës natyrale me një shkëlqim nudo, barazon tonin e lëkurës, mbulon papërsosmëritë. UDHËZIMET: Aplikojeni në fytyrë, lyeni butësisht. Shmangni zonën e syve. Përsëriteni më vonë gjatë ditës nëse është e nevojshme

Linja JEJU

1090 L

Produkte te Ngjashme