ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top

Maskë për fytyrën me mjaltë apiokas

149 ALL

Linja :

Formati:

Quantity

Maskë për fytyrën me mjaltë apiokas, formula krem-xhel, pa gluten, pa mikroplastikë Hidraton, zbut dhe rrit elasticitetin e lëkurës.