PRODUKTET

Krem nate per fytyren Vitamin C.B3 50ml

Krem nate per fytyren Vitamin C.B3 50 ml
Përbërës me origjinë natyrale 93%, formula vegane, pa gluten, hidratuese dhe ushqyese,pa mikroplastikë.
Mosha 20+, lloji i lëkurës: e thatë, e dehidratuar, pika pigmentuese, e pjekur, e prirur për rrudha, e yndyrshme,kombinim, normal
Krem nate me vitamina aktive dhe një kompleks peptid zbutës. Hidraton dhe barazon jtonin të lëkurës. Ofron shkëlqim të shëndetshëm në lëkurë
UDHËZIME: Shtyjeni butësisht në lëkurën e pastruar të fytyrës. Mund të përdoret çdo ditë për aktive
rigjenerimi gjatë gjumit.

Formati 50ml
Linja Vitamin C.B3

790 L

Produkte te Ngjashme