PRODUKTET

Maske per floket me qumesht dhie 200ml

Maske per floket me qumesht dhie, 98% origjinë natyrale .Maskë për forcimin e flokëve me qumësht dhie, pa gluten, pa mikroplastikë për flokë të thatë dhe pa shkelqim. Përmban keratinë dhe proteina të qumështit të dhisë. Rindërton strukturën e flokëve. Rikthen butësinë, lagështinë dhe shkelqimin. Lehtëson krehjen. UDHËZIMET: Aplikojeni mbi flokë të lagur. Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për rreth 3 deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Linja GOAT'S MILK LINE
Formati 200ml

490 L

Produkte te Ngjashme