ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Maske per forcimin e flokeve me Cashmere

700 ALL

Formati:

Linja :

Quantity

Maskë për forcimin e flokëve me proteina lesh kashmiri dhe vaj amaranti të koncentruar 200 ml
indeksi i origjinës natyrore 98%, pa gluten, pa mikroplastikë
mosha 12+, lloji i flokëve: i hollë, delikat, normal, porozitet mesatar, i thatë
98% përbërës me origjinë natyrale
PËR FLOKË NORMAL, TË HOLLA, DELIKATE DHE TË THATË
Zbut flokët dhe forcon strukturën e flokëve. Rigjallëron, përmirëson elasticitetin e flokëve dhe parandalon brishtësinë. Ofron shkëlqim natyral. Lehtëson krehjen.
UDHËZIMET: Aplikojeni mbi flokë të lagur. Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për rreth 3 deri në 5 minuta.
Shpëlajeni tërësisht.