ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Shampo forcuese me proteina kashmiri 300 ml

500 ALL

Linja :

Quantity
Categories: ,

95% perberesve me origjinë natyrale,pa gluten, pa mikroplastikë PËR FLOKË NORMAL, TË HOLLA, DELIKATE DHE TË THATË. Pastron butësisht flokët dhe skalpin. Rrit volumin e flokëve. I le floket te lehte dhe te bute ne prekje. Përmban përbërës aktivë që hidratojnë dhe forcojnë flokët. UDHËZIMET: Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni derisa të krijohet shkumë. Shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni nëse është e nevojshme.