ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Pastrues qumësht+toner me qumësht dhie 200 ml

690 ALL

Linja :

Quantity

Formula pa gluten, hidratuese dhe e lehtë, pa mikroplastikë Heq tërësisht make-up-in dhe pastron lëkurën. Pastron, freskon dhe hidraton intensivisht epidermën. Përbërësit kryesorë: kompleksi i përbërësve të qumështit të dhisë, vitaminë E, provitaminë B5 (Dpanthenol). UDHËZIMET: Aplikojeni në lëkurë me një copë pambuku dhe masazhojeni butësisht.