ZIAJASHOP ALBANIA

  • No products in the cart.
Back to top
Title Image

Produktet

Krem nate manuka tree 50 ml

790 ALL

Linja :

Quantity

Formulë hidratuese dhe e lehtë pa gluten, pa mikroplastikë Krem nate eksfolues, hidratues me 3% acid mandelik. Përbërësit aktivë pastrues të thellë: -anti-akne, acid mandelik eksfoliues -ekstrakti i gjetheve të manukës antibakteriale -glukonat zinku astringent, qetësues •Eksfolon dhe rigjeneron lëkurën pa shkaktuar irritim. •Redukton lezionet e akneve. •Shkëlqen njollat ​​e errëta të shkaktuara nga dielli dhe inflamacioni. •Redukton pikat e zeza dhe poret e zgjeruara. •Hidraton, përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. •Zbarkon tonin e lëkurës. UDHËZIMET: Aplikojeni mbi lëkurë të pastruar dhe lyeni me delikatesë.